Փետրվարի 22-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 3,5 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 389.89 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 389.5 դրամ:
Փետրվարի 22-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 389.26 դրամ` փետրվարի 21-ի համեմատ ավելանալով 0.09 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 515.03 դրամ` նվազելով 0.74 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքն ավելացել է 0.01 կետով` կազմելով 13.07 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: