Փետրվարի 29-ին «ՆԱՍԴԱՔ ՕԷՄԷՔՍ ԱՐՄԵՆԻԱ» ԲԲԸ-ում կայացել է 2,55 մլն ԱՄՆ դոլարի առք և վաճառք` 388.98 դրամ մեկ ԱՄՆ դոլարի դիմաց միջին կշռված փոխարժեքով: Փակման գինը կազմել է 389 դրամ:
Փետրվարի 29-ին ԱՄՆ 1 դոլարի միջին կշռված փոխարժեքը կազմել է 388.75 դրամ` փետրվարի 28-ի համեմատ ավելանալով 0.08 կետով: Միաժամանակ 1 եվրոյի փոխարժեքը կազմել է 523.34 դրամ` ավելանալով 0.97 կետով, իսկ ռուսական 1 ռուբլու փոխարժեքը նվազել է 0.05 կետով` կազմելով 13.37 դրամ: Այդ մասին հաղորդում է Հայաստանի Կենտրոնական բանկի մամլո ծառայությունը: