«Ավրորա» 2017թ. մրցանակակիր Թոմ Քաթինային փոխարինելու համար Սուդան մեկնած հայ բժիշկներ Գևորգ Ոսկանյանը, Հայկ Հովհաննիսյանը և Արմինե Բարխուդարյանը Երևանում հանդիպել են բժշկական համալսարանի ուսանողների հետ