ՀՀ էկոնոմիկայի նախարար Վահրամ Ավանեսյանը և «ԷՅ ՋԵՅ ԷՅ ազատ տնտեսական գոտի» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Արտակ Ուդումյանը կնքեցին պայմանագիր
ՀՀ էկոնոմիկայի նախարար Վահրամ Ավանեսյանը և  «ԷՅ ՋԵՅ ԷՅ ազատ տնտեսական գոտի» ՓԲԸ գլխավոր տնօրեն Արտակ Ուդումյանը կնքեցին պայմանագիր