Հայաստանում Պորտուգալիայի նորանշանակ դեսպան Մարիո Գոդինյո Դե Մատուշն իր հավատարմագրերն է հանձնել ՀՀ նախագահ Սերժ Սարգսյանին
Հայաստանում Պորտուգալիայի  նորանշանակ դեսպան Մարիո Գոդինյո Դե Մատուշն իր հավատարմագրերն է հանձնել ՀՀ նախագահ Սերժ Սարգսյանին