PanARMENIAN.Net - Currently in New York, Armenian President Serzh Sargsyan met with Co-chairs of the OSCE Minsk Group to discuss the Nagorno Karabakh conflict settlement process and a possibility of a regular meeting between the Presidents of Armenia and Azerbaijan.
OSCE CiO's personal representative, Ambassador Andrzej Kasprzyk also partook in the discussions, the RA leader's press office reported.
The 63rd session of the UN General Assembly opened in New York on September 16 and will last till October 1.