Press conference of Yerevan's Head Designer Gaga Amatuni, President of "Popok" festival Armen Martirosyan and Yerevan Municipality's External Design and Advertising Department Head Araz Baghdasaryan
Press conference of Yerevan's Head Designer Gaga Amatuni, President of Popok festival Armen Martirosyan and Yerevan Municipality's External Design and Advertising Department Head Araz Baghdasaryan