Երևանի քաղաքապետարանի աշխատակազմի արտաքին ձևավորման և գովազդի վարչության պետ Արազ Բաղդասարյանի, Երևանի քաղաքապետի խորհրդական-գլխավոր դիզայներ Գագա Ամատունու և «Պոպոք» Երևանյան միջազգային գովազդի փառատոնի նախագահ Արմեն Մարտիրոսյանի ասուլիսը