Joint press conference of the World Bank's Regional Director for the South Caucasus Henry Kerali and the head of the Armenian office of the World Bank Jean-Michel Happi
Joint press conference of the World Bank's Regional Director for the South Caucasus Henry Kerali and  the head of the Armenian office of the World Bank Jean-Michel Happi