Համաշխարհային բանկի տարածաշրջանային տնօրեն Հենրի Քերալիի և երևանյան գրասենյակի տնօրեն Ժան Միշել Հափիի համատեղ մամուլի ասուլիսը
Համաշխարհային  բանկի  տարածաշրջանային  տնօրեն  Հենրի Քերալիի և երևանյան  գրասենյակի  տնօրեն Ժան Միշել  Հափիի համատեղ մամուլի ասուլիսը