Press conference by NKR Supreme Council foreign relations committee expert Larisa Alaverdyan and Doctor of political science Hayk Martirosyan
Press conference by NKR Supreme Council foreign relations committee expert Larisa Alaverdyan and  Doctor of political science Hayk Martirosyan