ԼՂՀ ԳԽ արտաքին հարաբերությունների հանձնաժողովի փորձագետ Լարիսա Ալավերդյանի և քաղաքագիտության դոկտոր Հայկ Մարտիրոսյանի մամուլի ասուլիսը