Պաշտպանության նախարար Վիգեն Սարգսյանը ՀՀ նախագահ Սերժ Սարգսյանին զեկուցել է զոհված և հաշմանդամ զինծառայողների ընտանիքներին սոցիալական աջակցության նոր ծրագրի մեկնարկի մասին