Սերժ Սարգսյանի հանդիպումը գիտնական, համացանցի նախահայրերից մեկի Լուի Պուզենի հետ, և ՏՏ ոլորտում համաշխարհային ներդրման համար ՀՀ Նախագահի մրցանակին արժանացածներին նվիրված հատուկ ծրարի մարման արարողությունը