Գյուղատնտեսության նախարարության Սննդամթերքի անվտանգության պետական ծառայության տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնի պետ Բաբկեն Պիպոյանի և «Սպառողների միություն» ՀԿ նախագահ Արմեն Պողոսյանի մամլո ասուլիսը
Գյուղատնտեսության նախարարության Սննդամթերքի անվտանգության պետական ծառայության տեղեկատվության և հասարակայնության հետ կապերի բաժնի պետ Բաբկեն Պիպոյանի և  «Սպառողների միություն» ՀԿ նախագահ Արմեն Պողոսյանի մամլո ասուլիսը