Հելսինկյան ասոցիացիայի ներկայացուցիչ Արայիկ Պապիկյանի, «Իրազեկ քաղաքացի» ՀԿ նախագահ Դանիել Իոնիսյանի և «Իրավունքների պաշտպանություն առանց սահմանների» ՀԿ նախագահ Հայկուհի Հարությունյանի ասուլիսը