Արաբական Միացյալ Էմիրություններում Նախագահ Սերժ Սարգսյանը հանդիպել է ԱՄԷ փոխնախագահ, վարչապետ, Դուբայի կառավարիչ շեյխ Մուհամմադ բին Ռաշիդ ալ Մաքթումի հետ