Համաշխարհային հայկական կոնգրեսի և Ռուսաստանի հայերի միության նախագահ, «Եվրասիական գործընկերության միջազգային ֆորում» ՀԿ նախագահ Արա Աբրամյանի մամուլի ասուլիսը
Համաշխարհային հայկական կոնգրեսի և Ռուսաստանի հայերի միության նախագահ, «Եվրասիական գործընկերության միջազգային ֆորում» ՀԿ  նախագահ Արա Աբրամյանի մամուլի ասուլիսը