ԱԺ պատգամավոր Կարեն Ավագյանի, Առողջապահության նախարարության աշխատակազմի ղեկավար Սուրեն Քրմոյանի և «Դեղերի և բժշկական տեխնոլոգիաների փորձագիտական կենտրոնի» տնօրեն Հակոբ Թոփչյանի ասուլիսը