Վարչապետը ընդունեց Վերակառուցման և զարգացման եվրոպական բանկի Հարավարևելյան Եվրոպայի, Թուրքիայի, Միջին Ասիայի և կովկասյան երկրների գլխավոր տնօրեն Օլիվյե դե Կամպին