«Վրաստանի ու ՀՀ սահմանին գտնվող «Բավրա» եւ «Նինոծմինդա» պետական սահմանի անցման կետերի սահմանների կառավարման կարողությունների զարգացում» ծրագրի մեկնարկային համաժողով