ՀՀ ԱԳՆ պաշտոնակատար Էդվարդ Նալբանդյանի և Եվրոպայի Խորհրդի գլխավոր քարտուղար Թյորբյորն Յագլանդի համատեղ մամուլի ասուլիսը
Tigarn Mehrabyan