Ճեպազրույց լրատվամիջոցների հետ Էկոնոմիկայի նախարարի, ԱՄՆ դեսպանի, ՀԱՄՀ գործադիր տնօրենի և «ԻՖՏԱ» նախագահի մասնակցությամբ