«Եվրատեսիլ-2013 երգի մրցույթում» Հայաստանը ներկայացնող Dorians խմբի անդամների և Եվրատեսիլում ՀՀ պատվիրակության ղեկավար Գոհար Գասպարյանի մամուլի ասուլիսը