ՄԳԱ Գրուպ ընկերության նախագահ, բարերար, ՀՀ-ում Սլովակիայի պատվավոր հյուպատոս պրն Գագիկ Մարտիրոսյանը նշանակվեց որպես ՅՈՒՆԻՍԵՖ-ի Ազգային Դեսպան