Սպառողերի ասոցիացիայի նախագահ Արմեն Պողոսյանի և Ֆինանսատնտեսական և բյուջետային հարցերի հանձնաժողովի նախագահ Վազգեն Սաֆարյանի մամլո ասուլիսը