Հայաստանի Հանրապետության սփյուռքի նախարարի տեղակալ Ստեփան Պետրոսյանը Արամ Խաչատրյանի անվան տուն-թանգարանին փոխանցեց «Չիպոլինո» բալետի պարտիտուրան