ՀՀ կառավարություն. Վարչապետ Տիգրան Սարգսյանն ընդունել է Չինաստանի կոմունիստական կուսակցության կենտրոնական կոմիտեի ներկայացուցիչներին
Photo by: © RA Govt. / PAN Photo / TIgran Mehrabyan