ՀՀ կառավարություն. Վարչապետ Հովիկ Աբրահամյանն ընդունել է Չեխիայի Մորավիա-Սիլեզիայի մարզի ղեկավար Միրոսլավ Նովակի գլխավորած պատվիրակությանը