ԱԳ նախարար Էդվարդ Նալբանդյանի հանդիպումը և համատեղ ասուլիսը Հարավային Կովկասի, Վրաստանի ճգնաժամի հարցերով ԵՄ հատուկ ներկայացուցիչ Ֆիլիպ Լեֆորի հետ
Paulina Czarnecka