ՆԱՏՕ-ի անդամ ու ISAF առաքելության մասնակից գործընկեր երկրների պետությունների և կառավարությունների ղեկավարների հանդիպումը Նյուպորտում
Բարաք Օբամա, Դևիդ Քեմերոն
Անգելա Մերկել
Բարաք Օբամա