ՀՀ ԱԳ նախարար Էդվարդ Նալբանդյանի և Մեծ Բրիտանիայի Եվրոպայի հարցերով պետնախարար Դեյվիդ Լիդինգթոնի համատեղ մամուլի ասուլիսը