Հայոց ցեղասպանության 100-րդ տարելիցին նվիրված միջոցառումները համակարգող պետհանձնաժողովի անդամների այցը Հայոց ցեղասպանության թանգարան-ինստիտուտ
Կիրո Մանոյան
Տարոն Մարգարյան