Դիրիժորներ Ալան Ալթինօղլուի և Էդուարդ Թոփչյանի, թավջութակահար Ալեքսանդր Չաուշյանի և ՀԱՖՆ-ի տնօրեն Ռուզաննա Սիրունյանի մամուլի ասուլիսը