Մաթիաս Քիսլերը, Այշե Օզլեմն ու Մաթիաս Քլինգենբերգն ասուլիսում ամփոփել են «Գործելով միասին» հայ-թուրքական հաշտեցման ծրագրի առաջին փուլի արդյունքները