ԱԺ «Ժառանգություն» խմբակցության պատգամավոր Թևան Պողոսյանի, քաղաքագետներ Սուրեն Զոլյանի ու Հրանտ Մելիք-Շահնազարյանի մամուլի ասուլիսը