ՀԱՊՀ-ն հյուրընկալել է ՏՏ ոլորտում համաշխարհային ներդրման համար ՀՀ նախագահի 2015թ. մրցանակի դափնեկիր, «Կասպերսկի Լաբորատորիա» ընկերության գլխավոր տնօրեն Եվգենի Կասպերսկուն