Լեհ կոմպոզիտոր Քշիշտոֆ Պենդերեցկու և Հայաստանի պետական երիտասարդական նվագախմբի գեղարվեստական ղեկավար, գլխավոր դիրիժոր Սերգեյ Սմբատյանի մամուլի ասուլիսը
Photo by: © PAN Photo
Մարիո Ստեֆանո Պիետրոդարկի