Press conference of the founder of "Artists For Peace" charitable organization, singer Flora Martirosyan, stage director Zhirayr Dadasyan and FMS Media's co-founder Aram Sargsyan
Press conference of the founder of Artists For Peace charitable organization, singer Flora Martirosyan, stage director Zhirayr Dadasyan and FMS Media's co-founder Aram Sargsyan