"Արթիսթս ֆոր Փիս" բարեգործական կազմակերպության հիմնադիր Ֆլորա Մարտիրոսյանի, բեմադրիչ Ժիրայր Դադասյանի և Էֆ Էմ Էս Մեդիայի համահիմնադիր Արամ Սարգսյանի ասուլիսը
Արթիսթս ֆոր Փիս  բարեգործական կազմակերպության հիմնադիր Ֆլորա Մարտիրոսյանի, բեմադրիչ Ժիրայր Դադասյանի և Էֆ Էմ Էս Մեդիայի համահիմնադիր Արամ Սարգսյանի ասուլիսը