ԵՎՐԱՍԻԱ ՀԻՄՆԱԴՐԱՄԻ ՀՈԳԱԲԱՐՁՈՒՆԵՐԻ ԽՈՐՀՐԴԻ ԱՆԴԱՄՆԵՐԸ ԿԺԱՄԱՆԵՆ ՀԱՅԱՍՏԱՆ ՏԱՐԱԾԱՇՐՋԱՆԱՅԻՆ ԱՅՑԻ ՇՐՋԱՆԱԿՆԵՐՈՒՄ
9 հոկտեմբերի 2004 - 20:29 AMT  05:46 GMT
Երեւանում պատվիրակությունը հանդիպումներ կունենա ՀՀ կառավարության, Երեւանում ԱՄՆ դեսպան Ջոն Էվանսի, դրամաշնորհներ ստացած կազմակերպությունների ներկայացուցիչների հետ
ՂԱՐԱԲԱՂՅԱՆ ԽՆԴԻՐԸ ԹՈՒՐՔԻԱՅԻ ՆԱԽԱԳԱՀԻ ԵՎ ԱԴՐԲԵՋԱՆԻ ՊԱՇՏՊԱՆՈՒԹՅԱՆ ՆԱԽԱՐԱՐԻ ՈՒՇԱԴՐՈՒԹՅԱՆ ԿԵՆՏՐՈՆՈՒՄ Է
9 հոկտեմբերի 2004 - 20:17 AMT  05:46 GMT
Անկարա կատարած պաշտոնական այցի շրջանակներում Ադրբեջանի պաշտպանության նախարար Սաֆար Աբիեւը հանդիպում է ունեցել Թուրքիայի նախագահ Ահմեդ Սեզերի հետ
«ՂԱՐԱԲԱՂՅԱՆ ԽՆԴԻՐԸ ՉԻ ԼՈՒԾՎԻ, ՄԻՆՉԵՎ ՉՎԵՐՋԱՆԱ ԱԴՐԲԵՋԱՆԱԿԱՆ ՆԱՎԹԸ»
9 հոկտեմբերի 2004 - 20:01 AMT  05:46 GMT
Այդ մասին հայտարարել է Ադրբեջանի քաղաքացիական նախաձեռնությունների կենտրոնի ղեկավար Մայիս Ղուրբանլին
ՈՉ ՄԻ «ՀԱՅԿԱԿԱՆ» ՄԵՔԵՆԱ ՎԵՐՋԻՆ ՕՐԵՐԻՆ ՉԻ ՀԱՏԵԼ ՎՐԱՑ-ՌՈՒՍԱԿԱՆ ՍԱՀՄԱՆԸ
9 հոկտեմբերի 2004 - 19:13 AMT  05:46 GMT
Այդ մասին այսօր «Արմինֆո» գործակալությանն է հաղորդել փոխադրողների եւ առաքողների միության նախագահ Գագիկ Աղաջանյանը
ՋՈՆ ՔԵՐԻՆ ԺԽՏՈՒՄ Է, ՈՐ ՀԱՅՏԱՐԱՐՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ Է ԱՐԵԼ ՀԱՅՈՑ ՑԵՂԱՍՊԱՆՈՒԹՅԱՆ ՃԱՆԱՉՄԱՆ ՄՏԱԴՐՈՒԹՅԱՆ ՎԵՐԱԲԵՐՅԱԼ
9 հոկտեմբերի 2004 - 18:48 AMT  05:46 GMT
Դեմոկրատական կուսակցությունից ԱՄՆ նախագահի թեկնածուի խոսքերով, նա չի արել նման հայտարարություններ ոչ նոյեմբերի 2-ին կայանալիք ընտրություններից առաջ, ոչ էլ, ընդհանրապես, վերջին 10 տարվա ընթացքում
ԸՆԴՀԱՆՈՒՐ ԱՌՄԱՄԲ ԵՎՐՈՊԱՅԻ ԽՈՐՀՈՒՐԴԸ ԳՈՀ Է ՀԱՅԱՍՏԱՆԻՑ
8 հոկտեմբերի 2004 - 05:00 AMT  05:46 GMT
ԵԱՀԿ-ն քննարկել է Հայաստանի ստանձնած պարտավորությունների կատարման հարցը: Պատգամավորների քննարկմանը ներկայացվեց բանաձեւի նախագիծը, որը մի շարք փոփոխություններ կրելուց հետո դրվեց քվեարկության եւ ընդունվեց: Հայկական պատվիրակության գրեթե բոլոր նկատառումները եւ առաջարկները հաշվի առնվեցին: Ընդհանուր առմամբ երեւանը գոհ է թե բանաձեւի տեքստից, թե դրա ընդունման շուրջ ծավալված բանավեճերից: