Իրավունքի գերակայության եվրոպական չափորոշիչները և իշխանությունների հայեցողության ԵԽ անդամ երկրներում համաեվրոպական խորհրդաժողովը
Արցախյան հերոսամարտում տարած հաղթանակի հուշակոթողում գտնվող  խաչքարի վրայից «ջնջել» են Սյունիքի նախկին մարզպետի անունը
Արցախյան հերոսամարտում տարած հաղթանակի հուշակոթողում գտնվող խաչքարի վրայից «ջնջել» են Սյունիքի նախկին մարզպետի անունը
Նիգերիայի նորանշանակ դեսպան Ալհաջի Տուկուր Մանին հավատարմագրեր հանձնեց ՀՀ նախագահ Սերժ Սարգսյանին
ՀՀ բնապահպանության նախարարի տեղակալ Սիմոն Պապյանի մամուլի ասուլիսը` նվիրված Վերահսկիչ պալատի հաշվետվությանը
Քննարկում` նվիրված Թոմաս դը Վաալի «Սև այգի. Հայաստանն ու Ադրբեջանը խաղաղության և պատերազմի միջով» գրքի վերախմբագրված տարբերակի հրատարակմանն ու ԼՂ հակամարատության կարգավորման զարգացումներին
ՀՀ քաղաքաշինության նախարար Սամվել Թադևոսյանի մամուլի ասուլիսը` նվիրված Վերահսկիչ պալատի հաշվետվությանը
«Աշխատաշուկայում նախնական և միջին մասնագիտական կրթության համակարգի 2010-2011թթ. շրջանավարտների ներգրավվածության մասին» հետազոտության արդյունքների շնորհանդեսը
ՍՈՑԱՐՏ Բիենալեի մասնակիցները և նրանց արվեստը
Գյումրին ստանձնեց ԱՊՀ մշակութային մայրաքաղի կոչումը
Զարուհի Փոստանջյանի մամուլի ասուլիսը
«Ազատազրկման հետ կապված պատիժների կիրառման նվազեցումը` եվրոպական ստանդարտների համաձայն» ծրագրի շնորհանդեսը
Սերգեյ Առաքելյանի «Գալյա Նովենց» գրքի շնորհանդեսը
«Անընդհատ /շարունակական/ պրակտիկայի արդիականացումը և կազմակերպման մեխանիզմների ներդրումը բարձրագույն մանկավարժական կրթության համակարգում» խորագրով միջազգային գիտաժողովը
ՀՀ կրթության և գիտության նախարար Արմեն Աշոտյանը ընդունեց Կազանում կայանալիք Համաշխարհային ունիվերսիադա մեկնող ուսանող մարզիկներին
Բողոքի ցույց «Հարսնաքարի» դիմաց Վահե Ավետյանի մահվան տարելիցի կապակցությամբ
Հրդեհ Ճարտարապետների միության շենքի տանիքում
Անհայտ կորած ազատամարտիկի հիշատակի օրը Եռաբլուրում տեղի ունեցավ պսակադրության արարողություն
Yerevan Brand արտ-խորհրդի ստեղծագործությունը
ՀՀ դատախազության 95-ամյակին նվիրված նիստ
«Արցախ բանկի գործունեությունը» թեմայով մամուլի ասուլիս
ԱԺ ՀՀԿ խմբակցության պատգամավոր ՍԻՄ նախագահ Հայկ Բաբուխանյանի մամուլի ասուլիսը
Հայաստանում Իրաքի նորանշանակ դեսպան Ղազի Տահյեր Խալեդը հավատարմագրեր հանձնեց ՀՀ նախագահ Սերժ Սարգսյանին