Մարդու իրավունքների պաշտպան Արման Թաթոյանը, ԿԳ նախարար Լևոն Մկրտչյանը և «Կասպերսկի լաբորատորիաներ»-ի նախագահ, գլխավոր գործադիր տնօրեն Եվգենի Կասպերսկին ստորագրել են համագործակցության հուշագիր
Photo by: © PAN Photo /varo Rafayelyan