ՀՀ քաղաքաշինության նախարար Սամվել Թադևոսյանը, Երևանի քաղաքապետ Տարոն Մարգարյանը և ԱԺ պատգամավոր Սամվել Ալեքսանյանը այցելեցին Երևանի թիվ 174 հիմնանորոգված դպրոց