ՌԴ Դաշնային ժողովի Դաշնության խորհրդի նախագահ Վալենտինա Մատվիենկոյի գլխավորած պատվիրակությունը հայ-ռուսական բարեկամության եղևնի է տնկել ԱԺ այգում