Տարածաշրջանային հետազոտությունների կենտրոնի տնօրեն Ռիչարդ Կիրակոսյանի և Կովկասի ինստիտուտի փոխտնօրեն Սերգեյ Մինասյանի մամուլի ասուլիսը