RA Minister of Education and Science Armen Ashotyan and executive director of "Armenian Youth Achievements" NGO Armine Hovhannisyan sign a memorandum
RA Minister of Education and Science Armen Ashotyan and executive director of Armenian Youth Achievements NGO Armine Hovhannisyan sign a memorandum