ՀՀ կրթության և գիտության նախարար Արմեն Աշոտյանը և "Հայաստանի պատանեկան նվաճումներ" հասարակական կազմակերպության գործադիր տնօրեն Արմինե Հովհաննիսյանը ստորագրեցին հուշագիր
ՀՀ կրթության և գիտության նախարար Արմեն Աշոտյանը և Հայաստանի պատանեկան նվաճումներ հասարակական կազմակերպության գործադիր տնօրեն Արմինե Հովհաննիսյանը ստորագրեցին հուշագիր