Աշխարհահռչակ ռոք-երաժիշտ Բրայան Մեյին ՀՀ Պատվո շքանշան է հանձնվել
Երաժիշտը մասնակցել է 1988թ. աղետալի երկրաշարժի հիշատակին նվիրված «Ռոքը օգնում է Հայաստանին» նախագծին
ՀՀ նախագահը Հայ օգնության միության100-ամյակի առթիվ ընդունել է կանանց բարեսիրական կազմակերպության` ՀՕՄ-ի անդամներին
12 հոկտեմբերի 2010 - 21:37 AMT  13:33 GMT
Սերժ Սարգսյան. ՀՕՄ-ն այսօր Հայաստանում, որտեղ իսկապես հոգսերը շատ են, մարդասիրական ծրագրեր իրականացնող կարևորագույն կազմակերպություններից է
Բորիս Գրաչևսկին և Հարրի Բարդինը Երևան են ժամանել
12 հոկտեմբերի 2010 - 21:07 AMT  13:33 GMT
Երևանում բացվեց Մանկապատանեկան ֆիլմերի միջազգային փառատոնը
Հայաստանի կառավարությունում կայացել է կոռուպցիայի դեմ պայքարի խորհրդի նիստ
12 հոկտեմբերի 2010 - 20:35 AMT  13:33 GMT
Գևորգ Կոստանյանը զեկուցել է ՀՀ նախագահի 2004թ. հունիսի 1-ի «Կոռուպցիայի դեմ պայքարի խորհուրդ ստեղծելու մասին» հրամանագրում խորհրդի կանոնակարգի վերաբերյալ փոփոխություններ և լրացումներ կատարելու մասին
Հոկտեմբերի 12-13-ին Հայաստանում տեղի կունենան դաշնակահար, երգեհոնահար Գարրի Եպրիկյանի և կիթառահար, կոմպոզիտոր Դմիտրի Բորոդաևի համերգները
12 հոկտեմբերի 2010 - 20:31 AMT  13:33 GMT
Համերգները կկայանան «Վերադարձի» դասական երաժշտության չորրորդ փառատոնի շրջանակներում
Հոկտեմբերի 12-ին իր դիմումի համաձայն աշխատանքից ազատվել է Երևանի Ա. Պուշկինի անվան թիվ 8 հիմնական դպրոցի պատմության ուսուցիչը
12 հոկտեմբերի 2010 - 19:27 AMT  13:33 GMT
Ուսուցիչն աշխատանքից ազատվելու մասին դիմում է գրել հոկտեմբերի 11-ին Համացանցում տարածված տեսանյութից հետո
Երևանում տեղի ունեցավ «Կրթությունն ԱՄՆ-ում» տեղեկատվական ցուցահանդեսը
12 հոկտեմբերի 2010 - 18:58 AMT  13:33 GMT
Այցելուները ԱՄՆ կրթական համակարգի, ամերիկյան ուսումնական հաստատություններ ընդունվելու կանոնների և ընդունելության քննությունների մասին դասախոսություններ լսեցին
Ջո Կոկերը համերգով հանդես կգա Երևանում
12 հոկտեմբերի 2010 - 18:37 AMT  13:33 GMT
Ջո Կոկերի համերգը կկայանա նրա նոր` Hard Knocks ալբոմին նվիրված համերգային շրջագայության շրջանակներում
Թունա Բեքլևիչը հուսով է, որ 2011թ-ին հայ-թուրքական սահմանը կբացվի
12 հոկտեմբերի 2010 - 18:22 AMT  13:33 GMT
«Հզոր Թուրքիա» կուսակցության գլխավոր քարտուղար Թունա Բեքլևիչը կառավարությանը և մեջլիսի կուսակցություններին հորդորել է բացել արևելյան սահմանակետը:
Ահարոն Ադիբեկյան. Ընտրությունների արդյունքում Ադրբեջանի խորհրդարանում արմատական փոփոխություններ կկատարվեն