Այժմ ֆիլմը գտնվում է մոնտաժման փուլում:
ՀԱՎԱՏԱՑՅԱԼ ԱԴՐԲԵՋԱՆՑԻՆԵՐԻ ԱՌԱՋՆՈՐԴ ԱԼԼԱՀՇՈՒՔՅՈՒՐ ՓԱՇԱԶԱԴԵՆ ՄՈՍԿՎԱՅՈՒՄ ԿՔՆՆԱՐԿԻ ՂԱՐԱԲԱՂՅԱՆ ՀԱԿԱՄԱՐՏՈՒԹՅԱՆ ԿԱՐԳԱՎՈՐՄԱՆ ՀԵՌԱՆԿԱՐՆԵՐԸ
5 հունիսի 2002 - 23:34 AMT  07:33 GMT
Մայր Աթոռ Սուրբ Էջմիածնի մամլո ծառայությունը հերքել է ադրբեջանական աղբյուրների հաղորդագրությունը` մոտ օրերս Ամենայն Հայոց կաթողիկոս Գարեգին Երկրորդի եւ Հարավային Կովկասի մահմեդականների վարչության ղեկավար Շեյհ ուլ-իսլամ հաջի Ալլահշուքյուր Փաշազադեի կայանալիք հանդիպման մասին:
ՈՒԹ ՔԱՂԱՔԱԿԱՆ ԿՈՒՍԱԿՑՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ ՄԻԱՍՆԱԿԱՆ ԵՆ ԽՈՐՀՐԴԱՐԱՆՈՒՄ ՀԱՄԱՄԱՍՆԱԿԱՆ ԵՎ ՄԵԾԱՄԱՍՆԱԿԱՆ ՏԵՂԵՐԻ ՀԱՐԱԲԵՐԱԿՑՈՒԹՅԱՆ ՎԵՐԱՆԱՅՄԱՆ ԱՆԹՈՒՅԼԱՏՐԵԼԻՈՒԹՅԱՆ ՀԱՐՑՈՒՄ
5 հունիսի 2002 - 23:33 AMT  07:33 GMT
Ինչպես հայտնի է, որոշ քաղաքական ուժեր նախաձեռնել են համամասնական տեղերի կրճատման հաշվին մեծամասնական տեղերի ավելացման նպատակահարմարության մասին հարցի քննարկումը:
ՍԹՐԱՍԲՈՒՐԳՈՒՄ ՔՆՆԱՐԿՎԵԼ Է ՂԱՐԱԲԱՂՅԱՆ ՀԻՄՆԱՀԱՐՑԻ ԿԱՐԳԱՎՈՐՄԱՆ ԸՆԹԱՑՔԸ
5 հունիսի 2002 - 23:32 AMT  07:33 GMT
Սթրասբուրգում աշխատանքային այցով գտնվող Հայաստանի արտաքին գործերի նախարարը Եվրոպայի Խորհրդի ղեկավարության հետ քննարկել է ղարաբաղյան հիմնահարցի խաղաղ կարգավորման վերաբերյալ բանակցությունների եւ ԵԽ-ի կազմում ընդգրկվելուց առաջ Հայաստանի պարտավորությունների կատարման ընթացքը:
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՆԱԽԱԳԱՀԻ ԱՄԵՆԱՄՅԱ ԵԿԱՄՈՒՏԸ ԿԱԶՄՈՒՄ Է ՀԻՆԳ ԵՎ ԿԵՍ ՀԱԶԱՐ ԴՈԼԱՐ
5 հունիսի 2002 - 23:31 AMT  07:33 GMT
Ինչպես հայտնի է, համաձայն օրենքի` հանրապետության բարձրաստիճան պաշտոնյաները եւ նրանց ընտանիքի անդամները մինչեւ հունիսի մեկը պարտավոր էին հայտարարագրեր ներկայացնել իրենց եկամուտների եւ ունեցվածքի մասին:
78-ԱՄՅԱ ՎԱՐՉԱՊԵՏ ԲՅՈՒԼԵՆԹ ԷՋԵՎԻԹԻ ՀԵՌԱՑՈՒՄԸ ՔԱՂԱՔԱԿԱՆՈՒԹՅՈՒՆԻՑ ԹՈՒՐՔԻԱՅԻ ՀԱՄԱՐ ԱՂԵՏԱԲԵՐ ԿԱՐՈՂ Է ԼԻՆԵԼ
5 հունիսի 2002 - 23:27 AMT  07:33 GMT
Թուրքիայում սրվում է ֆինանսական եւ քաղաքական ճգնաժամը, որն առաջացել է արտահերթ խորհրդարանական ընտրությունների անցկացման հեռանկարի պատճառով:
ԹՈՒՐՔԵՐԸ ՁԳՏՈՒՄ ԵՆ ՄԵՂՄԱՑՆԵԼ ԻՐԵՆՑ ՀԱՄԱՐ ՏՀԱՃ ՀԵՏԵՎԱՆՔՆԵՐԸ` ԿԱՊՎԱԾ «ԱՐԱՐԱՏ» ԿԻՆՈՆԿԱՐԻ ՄԵԾ ԷԿՐԱՆ ԴՈՒՐՍ ԳԱԼՈՒ ՀԵՏ
Անկարայում գործող «Ռազմավարական ուսումնասիրությունների եվրասիական կենտրոնը» գիրք է հրատարակել, որը կոչված է մեղմելու Թուրքիայի համար տհաճ հետեւանքները` կանադացի ռեժիսոր Ատոմ Էգոյանի «Արարատ» աղմկահարույց ֆիլմի մեծ էկրան դուրս գալու հետ կապված: